Замовлення зворотнього дзвінка

Насосне та теплове обладнання у кредит

Циркуляційні насоси у кредит, теплові насоси у кредит від ОщадбанкуПридбайте насосне та теплове обладнання у кредит по програмі часткової компенсації вартості енергозберігаючих матиеріалів від “Ощадбанку” України.

Ощадбанк за підтримки уряду продовжує кредитувати громадян на придбання котлів, альтернативних газовим, та розширює програму кредитування на придбання енергоефективного обладнання.

06 травня 2015 року набуло чинності рішення Кабінету Міністрів України про продовження Державної програми стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого на придбання котлів, а також розширено перелік обладнання та матеріалів, на які поширюється дія зазначеної програми.

Державна підтримка надається:

  • у розмірі 20% суми кредиту, залученого фізичними особами на придбання котлів, альтернативних газовим, але не більше 5000 грн.;
  • у розмірі 30% суми кредиту, залученого фізичними особами на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів, але не більше 10 000 грн.

На допомогу людям у придбанні котлів та енергоефективного обладнання урядом виділено 47,6 млн.грн. та 198 млн.грн. бюджетних коштів відповідно. Кредит надається на строк до 36 місяців. Ставка – 25% річних, обов’язковий внесок – 10% від вартості товару. Мінімальна сума кредиту – 1000 грн., максимальна – 50 000 грн.

Для отримання кредиту необхідно виконати 6 простих кроків:

  1.  Обрати товар у нашому інтернет магазині або зателефонувати нашим менеджерам.
  2. Отримати рахунок-фактуру на обраний товар та надати його до установи банку разом з усіма необхідними документами для отримання кредиту.
  3. Отримати згоду від банку щодо надання кредиту.
  4. Сплатити продавцю обов’язковий початковий внесок у розмірі 10% від вартості товару та надати до банку відповідні підтверджувальні документи.
  5. Отримати кредит, який надається шляхом перерахування кредитних коштів на рахунок продавця та надати до банку документ, що підтверджує отримання товару від продавця.
  6. Отримати від Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України на поточний рахунок, відкритий в Ощадбанку, відшкодування частини суми кредиту.
6 простих кроків для отримання кредиту від Ощадбанку на енергозберігаючі товари

6 простих кроків для отримання кредиту від Ощадбанку на енергозберігаючі товари

Перелік товарів, на які розповсюджується часткова  компенсації вартості

Більшість з цих товарів, Ви можете купити у СНК “Техномаш-Львів”, а наші працівники, із задоволенням допоможуть Вам розібратись у нюансах отримання кредиту, та підготують необхідні документи для цього.

Зателефонуйте нам:

  • (032)245-89-27, (097)7494141-Богдан,
  • (097)845-45-46 Тарас

Або скористайтеся сервісами для швидкого зв’язку з нами:

Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка
Написати нам Зателефонувати нам
Купити насос у кредит