Замовлення зворотнього дзвінка

Басейнові насоси

Басейнові насоси

Кожен, в кого є власний басейн розуміє, що нормальна його експлуатація неможлива без насоса. Можна сказати, він є основним елементом.

Басейновий насос забезпечує циркуляцію води через фільтруючу установку, запобігаючи застоюванню та засміченню води. Він укомплектований фільтром грубої очистки для запобігання потрапляння в нього грубих частинок з води у басейні.

Не потрібно легковажити з вибором насоса, щоб не виникало проблем з басейном. Необхідно враховувати, що продуктивність насоса не повинна перевищувати продуктивність фільтруючої установки. Якщо швидкість потоку буде дуже висока, то це значно знизить якість фільтрації, але і з іншої сторони низька швидкість потоку теж неприйнятна.

Якщо насос вдома використовується досить часто і активно, то рекомендуємо встановити запасний насос з окремою лінією подачі води, який можна буде запустити в випадку, коли основний насос вийде з ладу, тим самим забезпечивши безперебійну роботу басейну.

Якщо ви звернетесь до нас, то отримаєте кваліфіковану допомогу з підбором насоса та насосного обладнання. Компанія Техномаш-Львів пропонує басейнові насоси виробників SPRUT (FCP-550, FCP-750, FCP-1100 ) та Calpeda (MPC-41, MPC-51, MPC-61, MPC-71).


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів

Купити насос у кредит