Замовлення зворотнього дзвінка

Ремонт насосів та насосних станцій

Ремонт насосів та насосних станцій

Сервісний центр СНК «Техномаш-Львів» на протязі  6 років є офіційним сервісним представником ТМ «SPRUT »,  «VARNA», «Насоси +обладнання», «RUDES».  Багаторічний досвід наших працівників дозволяє максимально швидко і точно діагностувати ту  чи іншу поломку або несправність насоса. Працівники сервісного відділу проходять періодичні стажування в головних  сервіс-центрах постачальників. Для якісного і своєчасного ремонту на сервісному центрі є постійний запас найбільш необхідних деталей та запчастин.


Адреса сервісного центру СНК «Техномаш-Львів»:

Львівська область, с. Сокільники, вул. Тиха, 4 (Львівська кільцева, мікрорайон Будінвестком)
(показати на мапі)

Замовити послугу ремонт насосу Ви можете зателефонувавши нам за телефонами:

(097) 845-4546,  (063) 023-4115, (093) 496-0812

Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний перелік робіт з ремонту насосного обладнання: глибинних , поверхневих, дренажних, фекальних насосів, насосних станцій, гідроакумуляторів, а також:

 • Діагностика насосів
 • Перемотка електромоторів
 • Заміна підшипників, опорних втулок, щитів
 • Заміна торцевих ущільнень(сальників)
 • Заміна дифузорів, крильчаток, робочих коліс, трубки «Вентурі»
 • Заміна електричних поплавків
 • Заміна пускових конденсаторів та теплових реле
 • Монтаж кабельних термоусадочних муфт
 • Стендові випробування насосів
 • Заміна мембран та фланців гідроакумуляторів
 • Ремонт реле протоку, пультів керування

Також можливий ремонт насосів інших виробників: CALPEDA, PEDROLLO, LOWARA, DAB, WILO, GRUNDFOS, PENTAX, SAER, NOCCI ,HALM,ZENIT, SPERONI,AL-KO, Euroaqua, AQVARIO, KENLE, Енергонасос, Водолій, Гном, ЕЦВ, К, КМ та інших.

Важливим напрямком  нашого сервісного центру є ремонт промислових насосів більшої потужності. Досить поширеними є проблеми з промисловими насосами європейських виробників, пов’язані з механічним  руйнуванням або природнім зносом торцевих ущільнень(сальників). В більшості випадків , причиною поломки є високий вміст абразивних домішок, піску, накипу в перекачуваній рідині, відсутність або забруднення фільтрів,  «сухий» хід, вплив низької температури. Вихід з ладу такої малої, але дуже відповідальної деталі робить неможливою подальшу експлуатацію насоса. Через пошкодженне ущільнення вода з робочої камери потрапляє в електродвигун і  спричиняє коротке замикання. Як результат, – відсутність води, простій дорогого обладнання!!!

Ми пропонуємо в максимально короткий термін поставку механічних торцевих ущільнень для більшості насосів європейського чи китайського виробництва (ABS, Allweiler, AlfaLaval, Calpeda, DAB, Ebara, GL Pumps, Grundfos, INOX spa, Johnson, Flygt, KSB, Pedrollo, Sigma, Varisco , SPERONI, NOCCI, CNP, ZENIT, LOWARA, ITT, DRENO.)

Також можливий підбір та поставка сальників для високотемпературних режимів роботи, агресивних середовищ (луги, кислоти, масла, бензин, дизпаливо)

Ремонт насосів у партнерів

Якщо Ви проживаєте не у Львові, то у Вас є можливість здати насос на ремонт нашим авторизованим партнерам, які працюють у містах Львівської області. Вони проведуть попередню діагностику несправності насоса, та доставлять його у наш сервісний центр. Дізнайтесь у наших менеджерів адреси авторизованих партнерів СНК Техномаш-Львів.

Сервіс СНК «Техномаш–Львів» на мапі:

Купити насос у кредит