Замовлення зворотнього дзвінка

Відгуки про нас

Відгуки про Техномаш-ЛьвівПоділіться особистим досвідом роботи з нашою компанією «Техномаш – Львів». Залиште скаргу, якщо вас не влаштовує якість обслуговування, або похваліть нас, якщо ви задоволені нашою роботою.

Вітаються будь-які коментарі, основані на особистому досвіді роботи з нами, чи коментарі на тему насосів, вибору насосного обладнання, ціни водяних насосів, тощо.

Всі відгуки перевіряються.

Новий відгук про СНК Техномаш-Львів:
1
2
3
4
5
Надіслати
     
Відміна

Додайте свій відгук про СНК Техномаш-Львів

Техномаш-Львів. Насоси та насосне обладнання.
Рейтинг СНК Техномаш-Львів:  
 Всього 21 відгуків
Іван

Купував на Техномаші насосну станцію і бак для поливу. Все добре. Як у всіх є товар різної ціни і якості, якщо потрібно дешевий , якщо хочете якісний, то звичайно він коштуватиме більше. Менеджерам тверда п'ятірка. Рекомендую.

Олександр

Брав робочу ступінь яка не підходить до на насоса Sprut 100QJD2. Вона на 1мм більша в діаметрі у основи корпуса із-за чого просто невходить в корпус, але і це ще не все. У основи диска знизу є виступ яким вона стає на другу робочу ступінь так вона теж більша і оригінальна ступінь в неї теж невходить також і прижимна втулка яка стоїть між зажимним кроштейном теж не підходить. Запчастини тут недуже доброї якості

Тетяна

Швидко передзвонили на замовлення, також миттєво оформили замовлення і надіслали. Товар якісний. Мені сподобалось.

Роман

Один сервіс на якому змогли відремонтувати мій насос спрут глибинник. 3 майстра говорили, що потрібно купувати новий, а тут відремонтували. Зробили скоро і навіть самі подзвонили що готовий.

Петро Васильович

Купував для нашого садово-дачного коперативу глибинний насос ЕЦВ 6, на Техномаші була сама краща ціна на той час.

Сторінка 1 з 5:
«
 
 
1
2
3
4
5
 
»
 
Купити насос у кредит