Замовлення зворотнього дзвінка

Відгуки про нас

Відгуки про Техномаш-ЛьвівПоділіться особистим досвідом роботи з нашою компанією «Техномаш – Львів». Залиште скаргу, якщо вас не влаштовує якість обслуговування, або похваліть нас, якщо ви задоволені нашою роботою.

Вітаються будь-які коментарі, основані на особистому досвіді роботи з нами, чи коментарі на тему насосів, вибору насосного обладнання, ціни водяних насосів, тощо.

Всі відгуки перевіряються.

Новий відгук про СНК Техномаш-Львів:
1
2
3
4
5
Надіслати
     
Відміна

Додайте свій відгук про СНК Техномаш-Львів

Рейтинг СНК Техномаш-Львів:  
 Всього 18 відгуків
Роман

Один сервіс на якому змогли відремонтувати мій насос спрут глибинник. 3 майстра говорили, що потрібно купувати новий, а тут відремонтували. Зробили скоро і навіть самі подзвонили що готовий.

Петро Васильович

Купував для нашого садово-дачного коперативу глибинний насос ЕЦВ 6, на Техномаші була сама краща ціна на той час.

Тарас

Замовив тут колодязний водяний насос марки "Grundfos". Ціна досить компромісна, а швидка доставка порадувала. Ще сподобалося ставлення до клієнтів-менеджери ввічливі і готові витратити на обслуговування клієнта дуже багато часу. А найголовніше - розбираються в тому, що продають. Замовлення отримав вчасно, з товаром все в порядку. Потеплішає - будемо встановлювати. Всім задоволений, спасибі.

Юрий

Заказал в Техномаш-Львов насос Водолей БЦ-1,6-20 У1,1. Заказ выполнили в течение двух дней. Насос курьер доставил на домашний адрес. Спасибо большое, успехов в работе.

Насоси Кам'янка-Бузька

Я сам власник невеликого магазину де продаю насоси, різноманітне обладнання для водопідготовки, запчастини до насосів, у райцентрі Кам'янка-Бузька.Працюю з Техномаш-Львів давно і плідно. Можу сказати, що це перевірена фірма, з якою завжди можна оперативно вирішити любі питання.

Сторінка 1 з 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»
 
Купити насос у кредит