Замовлення зворотнього дзвінка

Вибір гідроакумулятора для насоса

Вибір гідроакумулятора для насоса

Найбільш поширеною схемою водопостачання в побутовому сегменті є насос (глибинний або поверхневий) плюс гідроакумулятор. Або як кажуть в народі: гідрофор, безбашенка, мінібашня, гідропрес та інші не менш колоритні назви цього простого пристрою. Про типи насосів, їх застосування ми вже писали раніше і будемо писати ще). А про гідроакумулятори для них коротко розповімо в сьогоднішньому матеріалі.

Для ефективної та довговічної роботи насоса потрібно правильно підібрати гідроакумулятор (гідробак, компенсатор тиску, тощо). В залежності від кількості точок розбору води у вашому будинку та ймовірної частоти відкривання кранів, зливів туалетного бачка, пральної чи посудомийної машини, авто-мийки чи поливу газону розраховуємо можливу максимальну кількість вмикань насоса в годину.

Для більшості побутових насосів потужністю від 0,37 до 1,5 кВт максимальне число пусків в годину приблизно 20-25. Якщо ж ваш насос буде вмикатись частіше він просто згорить внаслідок перегріву обмоток електродвигуна. Тому, якщо у вас невелика сім’я, а домашні улюбленці – коти, собаки, хом’ячки не відкривають самостійно крани, то цілком достатньо гідроакумулятора об’ємом 25 л. При більшій потребі у воді встановлюцте 50, 80 , 100 л. Це правило не стосується глибинних насосів, тут відразу мінімально допустимим вважається гідроакумулятор від 50 літрів і більше.

Ось так гідроакумулятор виглядає в розрізі.

Ось так гідроакумулятор виглядає в розрізі.

Простота конструкції гідроакумуляторів дозволяє провести ремонт своїми силами. Зазвичай з ладу виходить або мембрана або фланець.

Мембрана є найважливішим елементом, від якого залежить робота гідробаку. Основна її задача полягає в розділенні води та повітря всередині баку та передачі тиску в систему водопостачання.  Якісна мембрана виготовляється з харчового бутил-каучку та відповідає всім санітарним нормам для питної води.

Розмір горловини у різних виробників може відрізнятись. Якщо мова йде про баки об’ємом 25-50-100л, то бувають мембрани двох типо-розмірів з шириною горловини 8 або 9 см. Фланець може бути як звичайний так і нержавіючий. Для довговічної роботи гідроакумулятора слід вчасно замінювати мембрану та не допускати проржавіння фланця.

На закінчення, хочемо відзначити, що у нашому інтернет-магазині ви можете купити гідроакумулятори від 1 до 800 л, фланці, мембрани та антивібраційні шланги для підключення. Вибір виробників задовольнить найвибагливіших покупців, від бюджетних виробників (SPRUT, EUROAQWA, FORWATER, OMHIAQWA, WERK, НАСОСИ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ) до відомих і перевірених часом AQWASYSTEM, VAREM, IMERA, ZILMET, NEMA, REFLEX), тощо.


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів

Купити насос у кредит