Замовлення зворотнього дзвінка

Клапани зворотні. Типи, конструкція та призначення.

Клапани зворотні. Типи, конструкція та призначення.

Важливим елементом трубопроводу (вода, газ, опалення тощо) є зворотній клапан.  Основним завдання зворотного клапана є запобігання зворотнього протоку рідини чи газу в системі, проникнення гарячої води в лінію подачі холодної, зменшення впливу «гідроударів», розвантаження тиску на гідравлічні елементи насосів, лічильників чи інших пристроїв. Зворотні клапани бувають різних типів призначення та монтажу:

  • кульові (шарові) клапани призначені для перекриття протоку рідини кульовим робочим елементом, найчастіше використовують у системах каналізаційних станцій на вихідному від фекального насоса колекторі насоса. Можуть бути як гравітаційні так і підпружинені. Також монтуються в системах бай пасів.
  • підйомні клапани мають запірний елемент у вигляді підпружиненого штоку. Як приклад можна розглядати варіант використання на виході з глибинного насосу. Клапан запобігає стіканню води назад в свердловину, криницю чи резервуар при вимкненні насоса, зменшує гідравлічне навантаження на насос.
  • поворотні клапани з відкидним перекриваючим елементом.
  • дискові клапани підпружинені міжфланцеві, двохстулкові призначенні для перекриття гідравлічного протоку.
  • електромагнітні клапани нормально-закриті, нормально-відкриті оснащенні електроприводом на 220 чи 12 В. використовують в системах опалення, газопостачання, водопроводу.

Підібрати та купити зворотні клапани Ви можете у нашому інтернет магазині, а саме у розділі: КЛАПАНИ


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів

Купити насос у кредит