Замовлення зворотнього дзвінка

Насосні станції з частотним регулюванням – вирішення проблем водопостачання багатоповерхівок

Вирішення проблем водопостачання багатоповерхівок- насосні станції з частотним регулюванням.

Експлуатація сучасних офісних центрів, житлових будинків, торгівельно-розважальних комплексів неможлива без якісного безперервного водопостачання. Міські комунальні мережі  забезпечуть  тиск  води  на рівні  0,25-0,35 МПа, якого вистачає до 3-5 поверху. Тому для сучасних 9-14-поверхівок  виникає потреба  в збільшенні тиску до 0,6-1.0 МПа.

Ми пропонуємо cучасні та енергоефективні  станції  водопостачання на базі насосів CALPEDA, PEDROLLO, SPERONI, WILO, GRUNDFOS, VARNA, SPRUT. Для зручності покупців передбачені різні варіанти комплектації бустерних станцій: від «економ» з мінімально необхідним набором функцій до «преміум» з найбільш  розширеним меню користувача.

ТОВ «Техномаш-Львів» виготовляє будь-які станції водопостачання за бажанням замовника, з потужністю насосів від 0,75 до 22 кВт. Терміни виготовлення та монтажу від 5-ти днів (при наявності насосів) до 30 днів. Насосні станції комплектуються необхідною запірною арматурою(крани, зворотні клапани), колекторами, датчиком тиску та шафою управління з електроприводом та комутацією. Повністю готові до монтажу та експлуатації.

За бажанням замовника, виконуємо монтаж, тестовий запуск та настройку робочих параметрів станції, виконуємо післяпродажне та гарантійне обслуговування.


Для замовлення станції водопостачання зв’яжіться з нами, будь-яким зручним для Вас способом:


Навіть найпростіша комплектація станції, дозволяє вирішити основну проблему – підвищення тиску у внутрішньо-будинковій мережі для забезпечення якісної роботи санітарно-технічного обладнання, бойлерів, колонок, котлів. Така станція комплектуються простою автоматикою керування, при якій насоси працюють в каскадному режимі з фіксованою швидкістю. Керування відбувається за сигналами реле тиску , рідше –датчиків тиску. Така станція виходить дешевшою на початковому етапі, але є менш економною в процесі роботи. Тому в останні роки, при виборі насосного обладнання, замовники  все частіше звертають увагу не тільки на марку насосів, їх тип, а й на енергоефективність. Найбільш ефективним та економним є застосування в роботі електронасосів частотного регулювання.

Коротко розглянемо принцип роботи та переваги даних систем управління насосами.

Частотне регулювання – це зміна частоти змінного струму на вході в електронасос, що дозволяє плавно змінювати частоту обертів електродвигуна в залежності від потреб гідравлічної системи, підтримувати заданий тиск та розхід води. Серцем такої системи керування є частотний перетворювач , який отримує сигнал від аналогового датчика тиску. При відхиленні тиску в системі від заданого значення, датчик подає сигнал на частотний перетворювач, який в свою чергу змінює оберти електронасоса до встановлених параметрів.

Вирішення проблем водопостачання багатоповерхівок- насосні станції з частотним регулюванням.

Основні переваги частотного керування електронасосами:

  • ресурс насосів збільшується в 3-5 разів (за рахунок плавного пуску і зупинки, значно менші пускові струми в обмотках);
  • електродвигун насоса надійно захищений від можливих проблем з напругою, як то наприклад, «перекосу» фаз, обриву фази, перевищення напруги, перегріву(температурні датчики WSK);
  • споживання електроенергії зменшується на 30-50%;
  • можливість комутації і роботи одного частотного перетворювача з 6-ма насосами;
  • автоматичне ведення журналу аварій;
  • автоматичне вирівнювання роботи насосів(однаковий залишковий моторесурс);
  • можливість дистанційного пуску та контролю через мережу Інтернет по шині RS-485ModBus/RTU.

Тому найбільш економним є саме такий варіант комплектації бустерних станцій з використанням  мікропроцесорного електронного пульта керування з частотним перетворювачем в комплексі з датчиком тиску. За потреби, можлива комплектація кожного насоса окремим частотним приводом.


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів

Купити насос у кредит