Замовлення зворотнього дзвінка

Спеціальна пропозиція для ОСББ

Спеціалізована насосна компанія «Техномаш-Львів» запрошує ОСББ міста Львова до співпраці в рамках спеціально розробленої програми енергетичного аудиту. Ми пропонуємо всім зацікавленим співвласникам багатоквартирних будинків свою допомогу в заміні старого неефективного насосного обладнання.

Спеціальна пропозиція для ОСББ

Не секрет, що в багатьох львівських будинках для подачі води, використовують старі громіздкі насоси ще з часів недорозвинутого соціалізму, заржавілі труби, каналізаційні стояки, засувки, а також інше застаріле обладнання.

Мінуси такої спадщини цілком очевидні:

  • велике споживання електроенергії;
  • систематичні втрати води чи теплоносія в системі опалення;
  • постійне затоплення підвалів;
  • високий рівень шуму від роботи старих електронасосів;
  • зайві суми у платіжках за воду чи опалення.

Замість морально і фізично застарілих насосів, ми пропонуємо сучасні економні бустерні станції укомплектовані новими ефективними насосами відомих європейських виробників: WILO, GRUNDFOS, PEDROLLO, DAB, CALPEDA, LOWARA.

Завдяки використанню в даних насосних станціях найновіших технологій частотного регулювання, значно зменшується використання електроенергії, забезпечується плавність пуску та відсутність гідроударів, збільшується ресурс обладнання.

Про насосні станції з частотним регулюванням читайте тут:

Насосні станції з частотним регулюванням – вирішення проблем водопостачання багатоповерхівок

Також в асортименті СНК «Техномаш-Львів» великий вибір автоматики та комплектуючих до насосів, запірної арматури, кранів, труби ПВХ та ППР, лічильники води та газу, пластикові баки запасу води.

Спеціалізована насосна компанія «Техномаш-Львів» здійснює монтаж, запуск та обслуговування насосів, поточний та гарантійний ремонт, заміну сальників, крильчаток, торцевих ущільнень до будь-яких насосів.

Ми готові стати Вашими партнерами на умовах, які задовільнять всі сторони!


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів

Купити насос у кредит