Замовлення зворотнього дзвінка

Cталеві радіатори OCEAN

Сталеві радіатори OCEAN

У нашій компанії «Техномаш-Львів» можна придбати по відмінним цінами сталеві радіатори OCEAN. Опалювальні прилади є ідеальним рішенням, що мають високу теплопровідність і профіль водяних каналів 25 мм.

Сталеві панельні батареї характеризуються надійністю, довговічністю, легкістю, невеликою тепловою інерцією, естетичним зовнішнім виглядом, доступною ціною.

Устаткування для опалення можна встановлювати в багатоповерхових будинках, оскільки сталеві радіатори OCEAN витримують досить високу робочу зону тиску.

Не рекомендується використовувати продукцію в кімнатах з підвищеною вологістю. Невеликий вміст теплоносія в виробі дозволяє швидко реагувати опалювальній системі на необхідність в зміні температури обігріву приміщення.

Розглянемо переваги сталевих радіаторів OCEAN:

  • Довговічність. Сталеві радіатори панельні OCEAN забезпечені захисним покриттям і покриті електростатичною фарбою, що нанесена на сталь найвищої якості.
  • Висока теплопровідність. Сталеві панельні радіатори OCEAN – оснащені водяними каналами, які мають профіль  25 мм.
  • Високий робочий тиск. Сталеві панельні радіатори OCEAN можуть також встановлюватися в багатоповерхових будівлях і працювати навіть при досить високому тиску.
  • Висока теплопродуктивність. Максимальна площа тепловиділяючої поверхні сталевих панельних радіаторів OCEAN, забезпечує високу теплопродуктивність, і вона була випробувана та підтверджена лабораторіями Інституту Стандартів Туреччини. Теплопродуктивність відповідно до EN 442 для одного метра радіаторів типу РССР-22, висоти 500 мм є 2255 W.
  • Висока водовідність. Сталеві панельні радіатори OCEAN мають широкий спектр розмірів з висотою в 300, 400, 500, 600, 900, мм. і довжиною від 400 до 2500 мм.
  • Відповідність міжнародним стандартам. Сталеві панельні радіатори OCEAN виробляються відповідно до міжнародних стандартів на сучасних лініях виробництва за Німецькою технологією.

Нормативні параметри сталевих радіаторів OCEAN:

Максимальна робоча температура 110 ° С

  • Випробувальний тиск 13 бар
  • Робочий тиск 10 бар
  • Гарантія на радіатори 10 років

 

Cталеві радіатори OCEAN

Cталеві радіатори OCEAN

Купити сталеві радіатори OCEAN, ви можете, зателефонувавши нашим менеджерам за телефонами, що наведені нижче, або скористатись формами зворотного зв’язку:


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів

Купити насос у кредит