Замовлення зворотнього дзвінка

Фотозвіт з першого дня виставки «Тепло Вода Повітря’ 2016»

Наша компанія СНК «Техномаш-Львів» взяла участь у єдиній у західному регіоні України IX спеціалізованій виставці інсталяційних систем та технологій «Тепло Вода Повітря’ 2016».

На демонстраційному стенді ми приготували останні новинки на ринку насосного обладнання від відомих брендів, таких як PEDROLLO, CALPEDA, SPERONI, AQUASYSTEM, VAREM, VARNA, SPRUT.

Також ми пропонуємо ознайомитись з цікавими комплексними рішеннями для автоматичних систем водопостачання на базі частотних мікропроцесорних пристроїв, багатофункціональними пультами для захисту глибинних та фекальних насосів, автоматикою захисту, контролю та диспетчеризації. На нашому стенді, також Ви знайдете найновіші промислові та побутові насоси для різних галузей застосування.

Нагадуємо, що виставка відбувається з 13 по 15 квітня 2016 р. у Палаці спорту «Україна», за адресою м. Львів, вул. Мельника, 18.

У Вас ще є час відвідати дане міроприємство, та ознайомитись із продукцією СНК «Техномаш-Львів».

Також слід зазначити, що всі представлені новинки Ви можете купити у нас, відвідавши наш офіс, зателефонувавши нам, або скориставшись сервісами швидкого зв’язку з нами.

Отже, пропонуємо переглянути декілька світлин зі стенду СНК «Техномаш-Львів» на виставці «Тепло Вода Повітря’ 2016». Більше світлин можете переглянути на наших офіційних сторінках у соціальній мережі Facebook та Google+.

Тепло Вода Повітря’ 2016

Тепло Вода Повітря’ 2016

Тепло Вода Повітря’ 2016

 


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів

Купити насос у кредит