Замовлення зворотнього дзвінка

Новинка на ринку побутових насосів ТМ RUDES від VARNA

Насоси торгової марки «Rudes»

Сьогодні хочемо ознайомити Вас із новою торговою маркою «RUDES» від відомого виробника насосного обладнання Varna. Торгова марка RUDES представлена повним асортиментом побутових електронасосів різноманітного призначення. Це поверхневі і глибинні насоси, циркуляційні, дренажні, побутові насосні станції, автоматика та гідроакумулятори.

Електронасоси RUDES чудово справляються з підйомом води з свердловин, криниць, підвищенням тиску в системах домашнього водопостачання,  наповнення резервуарів чи ємностей, поливом у прибудинковому господарстві, відкачкою побутових чи фекальних стоків. Насоси RUDES відзначаються конкурентною ціною і високими експлуатаційними характеристиками.

Новинка на ринку побутових насосів ТМ RUDES від VARNA

Новинка на ринку побутових насосів ТМ RUDES від VARNA

Купити насоси Rudes, Ви можете як у СНК «Техномаш-Львів» так і у наших партнерів у області. Для того, щоб купити насоси Rudes, потрібно просто зателефонувати нам і ми допоможемо Вам підібрати насосне обладнання, яке підійде саме Вам.

Переглянути каталог насосів «RUDES», Ви можете, у розділі «Каталоги» головного меню сайту, або просто перейшовши за цим посиланням: «Каталог насосів RUDES»


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів
Мітки:  

Купити насос у кредит