Замовлення зворотнього дзвінка

Самовсмоктуючі насоси, їх особливості та робота, плюси і мінуси

Самовсмоктуючі насоси, їх особливості та робота, плюси і мінуси

У багатьох споживачів склалося таке поняття, що самовсмоктуючі насоси це як ручні (поршневі) насоси – поставив, включив в розетку і чекай, коли він тобі закачає воду в усі твої крани І потім починається, що це за насос, самовсмоктуючий, а води не качає. І приносять насос на ремонт. А точніше всі його нутрощі, бо вони вже в такому вигляді, що качати воду вже не можуть і це якщо насос попрацював недовго без води і ще не згорів електромотор. Давайте докладніше поговоримо про такий тип насосів.

Самовсмоктуючі насоси, їх особливості та робота

В даний час розрізняють насоси з наявністю ежектора і без нього. При наявності ежектора самовсмоктувальний насос здійснює всмоктування рідини завдяки розрідженню, що виникає всередині механізму. Такі пристрої зазвичай виділяють багато шуму, тому їх розташовують поза житловим приміщенням. Насоси з ежектором зручно використовувати для господарських цілей (наприклад, для поливу саду, городу, заповнення ставка або басейну водою).

Інший тип самовсмоктуючого насоса ежектора не має, а всмоктування відбувається завдяки наявності в його гідравлічному вузлі спеціальної багатоступінчастої передачі. Основна перевага таких насосів – їх практично безшумна робота.

Часто такі пристрої використовують в системі з накопичувальним баком, в цьому випадку його необхідно оснастити спеціальним датчиком, який дозволить забезпечити відключення приладу при переповненні бака водою. Крім того, завданням цього елемента є подача сигналу про включення апарату в той момент, коли рівень води в баку досягне критичної мінімальної позначки. Додатково для виключення вірогідності затоплення бак оснащується спеціальним патрубком, що забезпечує відведення зайвої води.

Плюси і мінуси самовсмоктуючого насоса

Однію з головних переваг насосів даного типу є відсутність необхідності попереднього заповнення водою перед включенням. Крім того, такі насоси досить надійні в роботі, дуже економні та прості в експлуатації і обслуговуванні.

Недоліками використання самовсмоктувальних насосів є:

  • невисокий тиск води, що надходить,
  • необхідність наявності вільного місця під ємнісний бак на горищі будинку і наявність трубної розводки до нього і від нього до всіх приладів і пристроїв сантехнічного призначення і нагрівання води,
  • необхідність постійного контролю за автоматичною системою, відповідальною за відключення агрегату при наповненні бака водою.

В даний час найкращим варіантом є використання самовсмоктуючого насоса в складі насосної станції.


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів

Купити насос у кредит