Замовлення зворотнього дзвінка

Циркуляційні насоси серії BPS-G

Циркуляційні насоси серії BPS-G

Побутові циркуляційні електронасоси з «мокрим» ротором «Насосы плюс оборудование ™» cерії: BPS-G призначені для перекачування робочих рідин в одно та двотрубних системах опалення відкритого та закритого типу, системах кондиціонування повітря при стабільній або слабо мінливій витраті робочої рідини, а також в системах гарячого водопостачання. Найбільш ефективні в опалювальних системах з використанням твердопаливних котлів.

Застосування циркуляційних насосів серії BPS-G:

BPS 20-2G, BPS 20-4G — рециркуляція ГВС (виконання В — бронза).

Часто, відкриваючи кран гарячої води, доводиться чекати, коли стече холодна вода і з’явиться гаряча. Для тих, у кого встановлений лічильник води, дана ситуація є зайвою витратою грошей. У готелях – це втрата комфорту, що може негативно позначитися на іміджді. Виходом зі сформованої ситуації може стати установка насоса серії BPS-G / В (з латунною насосною камерою) для рециркуляції гарячої води в стояку будинку.

Може застосовуватися в системах з бойлером непрямого нагріву.

BPS 20-2G, BPS 20-4G – циркуляція теплоносія через віддалений радіатор або віддалений бойлер непрямого нагріву.

Можливі випадки, коли необхідно обігріти приміщення, що знаходиться далеко від основної вже наявної системи опалення, або коли є необхідність установки додаткового віддаленого бойлер непрямого нагріву, або якщо завужений діаметр трубопроводу системи. В таких випадках тиску в системі може бути не достатньо, як наслідок, «добудована» гілка системи може бути холодною. Насос серії BPS-G, встановлений в режимі підтримки комфорту в приміщенні, вирішить дану проблему, постійно підтримуючи встановлену температуру у віддаленому пристрої.

Циркуляційні насоси серії BPS-G

Циркуляційні насоси серії BPS-G

BPS 25-4G, 25-6G – однотрубні, двотрубні системи опалення та системи «тепла» підлога.

Особливістю застосування в системах «тепла підлога» є вимикання роботи електронасоса при досягненні заданої (передвстановленої) температури теплоносія. Даний режим виключає накопичення надлишкового тепла в приміщенні при підвищенні температури на вулиці.

Може застосовуватися у допоміжних контурах опалення систем з бойлером непрямого нагріву.

BPS 25-4G – Твердопаливні котли невеликих потужностей, BPS 25-6G – твердопаливні котли потужністю до 60 кВт.

Насоси серії BPS-G мають автоматичний режим, орієнтований на роботу спільно з твердопаливними котлами. Насос включається при нагріванні теплоносія до температури вище передвстановленої (встановлюється вручну на панелі управління) і забезпечує циркуляцію, поки паливо (дрова, вугілля) не догорить.

Дані моделі також рекомендується застосовувати, у випадках, коли використовується одноконтурний бойлер непрямого нагріву з котлом на твердому паливі.

Особливість циркуляційних насосів серії BPS-G:

Насос має вбудований блок управління і виносний термодатчик.

Переваги: За рахунок наявності автоматики з датчиком температури насоси серії BPS-G включаються і вимикаються залежно від виставленої температури. Це економить споживання електроенергії до 30% порівняно із звичайним циркуляційним насосом.

Технічні характеристики циркуляційних насосів серії BPS-G:

Технічні характеристики циркуляційних насосів серії BPS-G:


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів

Купити насос у кредит