Замовлення зворотнього дзвінка

Циркуляційні насоси WILO серії TOP-S, TOP-RL, Star-RS

Для роботи в сучасних закритих системах опалення фахівці рекомендують використовувати циркуляційні насоси WILO серії TOP-S, TOP-RL, Star-RS.

Циркуляційні насоси WILO серії TOP-S, TOP-RL, Star-RS призначені для перекачування води або водно-гліколевої суміші, бувають в однофазному(220В) та трьох-фазному (380В) виконанні, мають три режими швидкості.

Корпус цих насосів виготовлений з високоякісного чавуну з антикорозійним покриттям, вал з нержавіючої сталі, підшипники – метало-графіт, робоче колесо з техно-полімеру. Температурний діапазон від -20С до +130С (короткочасно до +140С).

Для тривалої роботи вашого циркуляційного насоса WILO рекомендуємо максимально точно підібрати робочу точку насоса згідно проекту або звернутись до наших менеджерів.

За поданим нижче посиланням, Ви можете переглянути довідковий матеріал, де вказані всі типорозміри та робочі характеристики насосів WILO серії TOP-S, TOP-RL, Star-RS:

Купити циркуляційні насоси WILO, описаних серій, Ви можете у нашому інтернет магазині, перейшовши за посиланням:


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів

Купити насос у кредит