Замовлення зворотнього дзвінка

Змішувачі Haiba

Змішувачі Haiba

Ось вже більше 20 років корпорація Haiba розробляє різну сантехнічну продукцію. За цей період компанія завоювала престижні позиції в своїй галузі. Вона є просто гігантом з виробництва сантехніки. Територія компанії займає цілих 90 000 квадратних метрів. У рік вона виробляє більше 6 мільйонів екземплярів змішувачів. Кожен з них відповідає світовому рівню якості. Це досягається завдяки стандартизованій системі управління виробництвом. А також за рахунок використання передового високотехнологічного обладнання на всіх заводах компанії. В корпорації присутній сучасна база для інноваційних розробок.

Застосовувані в побутовому використанні вироби прекрасно доповнять загальний інтер’єр кухні. Також ви можете облаштувати свою їдальню та ванну кімнату. Змішувачі Haiba виділяють акуратні ручки, посилені гайки. Дизайнерське виконання також притаманне цим виробам.

Приємна новина для покупців. Змішувач Haiba включає повну комплектацію для швидкої і простої установки. Зовнішні частини арматури виробів спочатку покриваються шаром нікелю. Це дає захист від корозії. Потім піддаються хромуванню. Це виключає розвиток і розмноження мікроорганізмів на поверхні металу. Величезний вибір кухонних змішувачів відрізняється різноманітністю оригінальних форм важелів, носиків, тощо.

Змішувачі Haiba

Змішувачі Haiba

Ті, кому потрібно підібрати змішувач для ванної, теж залишаться задоволений. Їх вибір не менш значний і різноманітний. В кожній колекції є своя оригінальна модель, яка підійде до будь-якого інтер’єру.

Поставка цієї продукції на ринок України відбувається тільки з однією метою – запропонувати покупцеві продукцію зі світовим рівнем якості. На сьогодні це потужний бренд, який виправдано заслуговує тільки відмінні відгуки у всьому світі.

Переваги змішувачів HAIBA:

  • високоякісне хромування
  • посилені футорки, гайки і ручки
  • надійна товщина металу
  • найкраща стандартна комплектація
  • міцна упаковка для зручної доставки

Для того щоб купити змішувач Haiba завантажте «Каталог продукції Haiba», оберіть необхідний і зателефонуйте нам, або скористайтесь формами зворотного зв’язку.

Якщо Ви все ще не визначились з вибором змішувача Haiba, то все одно телефонуйте нашим фахівцям, які допоможуть Вам зробити правильний вибір, виходячи з Ваших побажань.

 


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів

Купити насос у кредит