Замовлення зворотнього дзвінка

Насос Calpeda MXH

Насос Calpeda MXH

Сьогодні поговоримо про насоси торгової марки Calpeda, а саме про серію MXH. Якщо говорити коротко, то торгова марка Calpeda – це провідний потужний італійський виробник насосного обладнання з більш ніж півстолітньою історією, який представляє десятки різних серій насосів з величезною лінійкою характеристик, що забезпечують виконання найбільш вимогливих завдань користувача.

Розглянемо детальніше серію MXH

Насоси Calpeda МХН – це горизонтальні моноблочні багатоступеневі насоси, виконані з хромонікелевої сталі (з нержавійки). Компактна і міцна конструкція, без виступаючих фланців, з монолітним з’єднанням між насосом та двигуном і з опорними ніжками. Корпус насоса монолітний, відкритий лише з однієї сторони (барабанного типу), фронтальний всмоктуючий патрубок розташований вище валу насоса і радіальний напірний патрубок зверху. Пробки для заповнення і зливу рідини – на середній лінії, доступні з будь-якої сторони.

Дана серія насосів Calpeda призначена для водопостачання, перекачування чистих рідин, без абразивних домішок і не агресивних до нержавіючої сталі (по замовленню поставляються насоси зі спеціальним торцевим ущільненням). Ця серія універсальна як для промисловості, так і для приватних садових ділянок та поливу.

Варто звернути увагу і на експлуатаційні обмеження цих насосів, а саме на температурні: заводом-виробником закладена можливість роботи насоса Calpeda MXH від -15° С до +110 °С, що в поєднанні з широкою лінійкою гідравлічних характеристик насосів MXH дозволяє задовольнити вимоги будь-якого споживача.

Звернувшись у компанію Техномаш-Львів, Ви отримаєте швидку і кваліфіковану допомогу в підборі насоса, а також дізнаєтесь, як вигідно купити насос Calpeda MXH не лише у Львові, але і у Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Хмельницьку, Дніпропетровську, києві чи у будь якій точці України.


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів
Мітки:  

Купити насос у кредит