Замовлення зворотнього дзвінка

Стислий огляд продукції італійської фірми Calpeda

Стислий огляд продукції італійської фірми Calpeda

Перше, що хочеться сказати про саму компанію Calpeda – це відзначити її величезний досвід на ринку насосного обладнання. Майже півстоліття роботи і випуск більше тисячі моделей насосів – таким не кожен виробник може похвалитися. Продаються насоси calpeda в країнах Європи, в України та на території СНД, у Новій Зеландії, Австралії та на Африканському континенті. В основному насосне обладнання від компанії Calpeda призначається для побутового використання, але є й насосні станції, розроблені на його базі.

Якщо рідина, яку належить перекачувати, чиста, не містить якихось абразивних речовин або агресивних домішок, то можна використовувати відцентрові моноблочні насоси. Але вміст у воді твердих часток допускається не більше ніж 0,2%. Кожен тип обладнання, в тому числі і насос Calpeda NM, призначається для експлуатації в певних умовах, тоді виробник гарантує його надійність.

У системах іригації, в кондиціонерах та установках теплопостачання, циркуляції та охолодження можуть використовуватися і багаторядні насоси даного виробника. Заявлені виробником параметри води також обмежені 2% включенням абразивних домішок. У системах водопостачання застосовують насоси Calpeda NG, при необхідності можна замовити поставку обладнання, виконаного з ущільнених, посилених матеріалів.

Подібні насоси Calpeda можуть використовуватися для організації водопостачання на заміській ділянці, при монтажі систем поливу та мийних пристроїв. У промисловості та в побуті насоси Calpeda NG використовують в установках, які підвищують тиск у мережі водопостачання, в протипожежних установках.

Є й окремий тип самовсмоктувальних насосів, призначений для монтажу в басейнах і гідромасажних ваннах. Дане насосне обладнання, як і циркуляційні насоси Calpeda NR, підходить для морської води з деякою кількістю суспензії. Не обов’язково вода повинна бути ідеально чистою, але кількість зважених твердих частинок виробником заявлено невелика.

Продаються насоси calpeda в країнах Європи, в України та на території СНД, у Новій Зеландії, Австралії та на Африканському континенті

Продаються насоси calpeda в країнах Європи, в України та на території СНД, у Новій Зеландії, Австралії та на Африканському континенті

Для брудної води застосовуються заглибні насоси calpeda, вони підходять для зливу води з побутових і промислових ємностей, підходять подібні насоси і для роботи в тому випадку, якщо потрібно відкачати з затопленого приміщення воду. Діаметр частинок, максимальний для нормального функціонування обладнання, становить 35 мм. Застосовують насоси Calpeda MXH для роботи з різними типами води, без агресивних домішок. Занурювальне насосне обладнання може використовуватися для відкачування води з стоків, ставків чи інших водойм.

Крім того, є у компанії Calpeda і якісне дренажне насосне обладнання, заглибні насоси Calpeda, призначені для роботи з водою, що містить волокнисті домішки і тверді чужорідні (досить великі) частинки.

Для поверхневих вод використовуються насоси для свердловин Calpeda SD, вони не також дозволяють збільшити тиск води в мережі водопостачання, використовуються насоси в установках при організації подачі води з колодязів.

Купуючи Calpeda насоси MXV, враховуйте рідину, яку повинно перекачувати насосне обладнання. Якщо вам необхідно перекачувати масла або інші схожі рідини, то слід використовувати тільки зубчасті насоси. Крім простого насосного обладнання, компанія Calpeda виробляє і насоси, призначені для виконання спеціалізованих робіт.

Наприклад, якщо необхідне перекачування рідин, що містять середню кількість домішок у вигляді емульсій, застосовуються відцентрові насоси. Їх можна використовувати як для дренажного обладнання, наприклад, в канавах або стоках, але як циркуляційні насоси Calpeda подібне обладнання не застосовується.

При необхідності можна встановити насосне обладнання, яке допускає перекачку рідин з певним (невеликим) вмістом газу або повітря. Мова йде про моноблочні насоси, що мають периферійне колесо. Подібні насоси рекомендовані для монтажу і в тому випадку, якщо вода подається в систему з невеликими перебоями.

У невеликому приміщенні і обмеженні в просторі для монтажу насосного обладнання, застосовують водокільцеві насоси Calpeda. Малі габарити роблять можливою установку практично в будь-яких умовах, крім того, подібний тип насосів здатний і трохи стабілізувати тиск в системі водопостачання. Зрозуміло, параметри місцевої розподільної мережі можуть вплинути на роботу обладнання, наприклад, консольні насоси Calpeda N працюватимуть на мінімумі (або максимумі) можливостей. Саме тому необхідно до придбання і монтажу насосного обладнання узгодити параметри мережі водопостачання з характеристиками насосів, заявленими виробником. Тільки в цьому випадку можна гарантувати, що насоси Calpeda будуть працювати довго і безвідмовно.


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів
Мітки:  

Купити насос у кредит