Замовлення зворотнього дзвінка

Промислові бустерні станції для багатоквартирних будинків

Промислові бустерні станції для багатоквартирних будинків

Спеціалізована насосна компанія «Техномаш-Львів» пропонує промислові бустерні станції для водопостачання багатоквартирних будинків. Можливе виготовлення станцій на базі насосів будь–яких торгових марок: WILO, GRUNDFOS, CALPEDA, SPERONI, SPRUT, DAB, або на вибір клієнтів.

Область застосування бустерних станцій

  1. Чиста вода і хімічно неагресивні рідини.
  2. Водопостачання: підвищення тиску для промислових підприємств, багатоквартирних будинків, готелів, гуртожитків, кемпінгів, шкіл, лікарень, тощо
  3. Зрошення: спортивні поля (футбол, гольф тощо), сільгоспугіддя.
  4. Спорт: снігові гармати.

Технічну та іншу необхідну інформацію, Ви можете отримати у наших консультантів, замовивши зворотній дзвінок, або сконтактувавшись, будь-яким зручним для Вас способом:

  • Контактний телефон: 0678011225
  • email: nasos-tm@ukr.net

Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів

Купити насос у кредит