Замовлення зворотнього дзвінка

Насоси Водолій – надійність, перевірена часом

Насоси Водолій - надійність, перевірена часом

Вибираєте насос для свердловини або колодязя? Чули, що Харківські насоси Водолій виробництва компанії «Промелектро», дійсно заслуговують уваги? Тепер не треба шукати відповідь на питання, де купити насос Водолій – на нашому сайті є абсолютно вся необхідна інформація стосовно даних насосів. Ми вирішили згрупувати якось її і запропонувати Вам  більш детально ознайомитись з насосом Водолій, який Ви можете придбати у Львові у СНК Техномаш-Львів.

Чому погружний насос Водолій?

Тому що це дійсно надійно і дуже доступно. Немає переплати за дорогий європейський бренд, але в комплекті Ви отримуєте сучасне, надійне, повністю готове рішення для водопостачання Вашого будинку.

Устаткування відноситься до класу побутових відцентрових заглибних електронасосів або коротко БЦПЕ. Виріб займає провідні позиції на ринку збуту, завдяки надійності і простоті в експлуатації, високої продуктивності, при невеликому енергоспоживанні. І тому свідченням служать ефективна, безперервна і гарантійна робота їх протягом 10 і більше років.

До слова слід сказати, що експлуатація насосного обладнання від азіатських підприємців, не витримує і двох років.

Насоси Водолій – це Україна!

Зроблено в Україні – і це дійсно так! Насос Водолій виробляється в Україні компанією «Промелектро», м.Харків. Це відоме підприємство, диверсифікувавши частину виробництва, змогло запропонувати одне з найкращих рішень на ринку побутових насосів України. За свою історію, насоси Водолій довели свою якість безпроблемними роками експлуатації по всій нашій країні.

Бренд «Водолій» відомий нині не тільки в Україні. Більше 15 років «Промелектро» випускає на ринки СНД насосну продукцію з сертифікатом якості. Підприємство є володарем престижного сертифікату «Європейська якість».

Таким обладнанням можна пишатися. Талант інженерів, які створили доступний, надійний, екологічно чистий, відцентровий (а не вібраційний) погружний насос Водолій для свердловини або колодязя за доступні гроші, безсумнівно, заслуговує похвали. Високий ККД гідравлічної частини спільно з надійним електродвигуном забезпечує низький рівень енергоспоживання, порівнянний з будь-якими імпортними аналогами. А зниження потужності приводу за рахунок підвищення ККД агрегату – завдання на всі часи.

Насоси Водолій - це Україна!

Насоси Водолій – це Україна!

Основні переваги насосів Водолій:

 • Насос виконаний з антикорозійних, екологічно чистих матеріалів;
 • Електричний кабель і трос в комплекті;
 • Відцентровий принцип роботи не викликає осипання стінок свердловини і замулювання;
 • Вбудований тепловий захист електродвигуна;
 • Висока надійність і тривалий ресурс роботи;
 • Доступна ціна;
 • Ремонтопридатність.

По суті, все вищеперелічене зводиться до знаменитого співвідношення Ціна / Якість

Що дуже важливо – насос постачається з кабелем та пускозахисним пристроєм (ПЗУ). В електричній частині самому нічого з’єднувати не доведеться, досить просто включити насос в розетку, адже стандартної довжини кабелю, вистачає в переважній більшості випадків.

Розрахунковий мінімальний ресурс роботи насосів Водолій – 10000 годин. Що для приватного будинку відповідає приблизно 10 рокам роботи насоса в режимі цілорічного використання (загальний термін роботи насоса в звичайному режимі рідко перевищує 2-3 повних години на день).

Потрібно зазначити, що занурювальні насоси Водолій здатні задовольнити потреби у воді будь-якого сучасного приватного будинку.

 

Технічні характеристики насосів Водолій, а також взнати, яка ціна насосів Водолій у Львові, можна дізнатися, перейшовши за посиланням: Глибинні насоси Водолій.

Як вибрати насос Водолій?

Як вибрати насос Водолій Львів

Як вибрати насос Водолій?

Правильний вибір насоса Водолій – запорука його довгої роботи! Тому, якщо Ви тільки розпочинаєте будівництво будинку, то постарайтеся максимально повно уявити собі всю майбутню систему водопостачання. Це потрібно для оптимального вибору погружного насоса Водолій конкретно для Ваших умов.

Наприклад, якщо Ви збираєтеся брати воду з неглибокого (5-10 метрів) колодязя або свердловини і використовувати насос Водолій тільки для поливу або наповнення ємностей, тобто не ставите завданням створення автоматичної насосної станції, то Вам підійдуть самі невеликі, що випускаються компанією «Промелектро» насоси: Водолій БЦПЕ 0,5-16 У або Водолій БЦПЕ 0,5-25 У. А якщо насос потрібен для створення автоматичної насосної станції, тобто для роботи спільно з гідроакумулятором і реле тиску, то вибір насоса необхідно вести за всіма правилами.

Якщо некваліфікований спеціаліст Вам порадить вибрати насос із заниженими характеристиками, Ви це помітите відразу – при розрахунковому водоспоживанню, напір насоса помітно знизиться до некомфортного рівня.

Але в житті, як правило, буває якраз навпаки, тобто Вам скоріше будуть пропонувати насос з помітно завищеними характеристиками, що виллється у великі рахунки за електроенергію і позначиться на терміні експлуатації насоса. Звичайно, в цьому випадку вода буде завжди і скрізь з необхідним напором. Здавалося б, що все в порядку, але так як насос весь час працює в крайній правій зоні робочої характеристики, де споживання струму максимально, двигун гріється більшою мірою, що в кінцевому підсумку призводить до більш швидкого його виходу з ладу. Тому, перед вибором насосу Водолій у Львові, радимо проконсультуватися у наших спеціалістів.

Коротко розповімо про параметри, які впливають на ресурс насоса Водолій і не тільки:

 • Якість вихідної води
 • Напруга живлення
 • Правильний вибір насоса
 • Основні елементи системи водопостачання (гідроакумулятор, реле тиску)
 • Відсутність сухого ходу – це найголовніша умова

Останнє, це головна умова, оскільки, незважаючи на те, що робочі органи насоса Водолій зроблені з зносостійкого термопласту, як і у переважній більшості імпортних насосів, однак при роботі насоса без води (сухий хід) відбувається підвищене нагрівання рухомих частин (дифузори і робочі колеса), їх деформація, можливе руйнування деяких робочих органів. Залежно від характеру та тривалості сухого ходу, насос може як повністю вийти з ладу, так і просто не видавати свої паспортні характеристики. Цей випадок, звичайно, не буде гарантійним.

Насоси Водолій - надійність, перевірена часом

Насоси Водолій – надійність, перевірена часом

З досвіду спілкування менеджерів СНК Техномаш-Львів з деякими клієнтами:

 • Ви знаєте дебіт свого колодязя (свердловини)?
 • Ні, але в мене качав «Малюк» (насос «Малиш») цілу добу. Вода ніколи не закінчувалася. З цим проблем немає.

Орієнтуватися на такі дані ні в якому разі не можна!

Насос «Малюк» (Малиш) качає воду з продуктивністю 0,5 м³ / год. Насос Водолій може качати воду з витратою більше 1,5-2 м³ / год. Різниця в 4 рази! Немає ніякої гарантії, що в цьому випадку вода не закінчиться. Якщо немає паспорта свердловини, її дебіт можна встановити самому тільки розрахунковим шляхом, відкачуючи воду насосом з продуктивністю рівною або більшою розрахункової під постійним контролем.

Як купити насос Водолій у місті Львів?

Якими би перевагами не володів той чи інший насос Водолій, але універсального погружного насоса не існує, оскільки параметри свердловин чи криниць у кожного свої. Тому, все ж таки, найкращою порадою буде перед замовленням насосного обладнання, зателефонувати і проконсультуватися з приводу підбору необхідного саме Вам насоса. Але якщо Ви впевнені в певній марці насоса, оформляйте замовлення через наші сервіси, або. Якщо ні, проконсультуйтеся з фахівцями компанії Техномаш-Львів і замовте насос по телефону.


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів

Купити насос у кредит