Замовлення зворотнього дзвінка

Пластиковий плоский бак для літнього душа – незамінна річ на літо!

Пластиковий плоский бак для літнього душа

Всім власникам приватних будинків, дачних ділянок та іншої нерухомості за містом відома така проблема, як облаштування літнього душа. У літню спеку, особливо після робіт в саду-городі дуже приємно буває прийняти освіжаючий душ. Сам літній душ – справа потрібна і корисна, а головне, що в деяких випадках, це єдино можливий варіант. Так ось однією з найпоширеніших проблем при його зведенні та експлуатації є надійні баки для душа.

Багато десятиліть поспіль для цих цілей використовувалися різні металеві бочки, роздобуті казна-де, і що в них було раніше – краще не знати. Через брак інших варіантів такі бочки часто доводилося «латати» та паяти. Адже метал швидко вступає в реакцію з навколишнім середовищем, сильно схильний до впливу опадів і перепадів температур. В результаті навіть ті баки для літнього душа, які господарі фарбували і всіляко намагалися «підтримати» у нормальному стані, все одно приходили в непридатність.

Тому багато хто став використовувати для цих цілей оцинковані дитячі ванни, виварки та інші ємності з цього матеріалу. Вони, звичайно, служили трохи довше, але в кінцевому підсумку теж виходили з ладу. Сьогодні ж ця проблема вирішена раз і назавжди! СНК «Техномаш-Львів» пропонує вам купити бак для літнього душа пластиковий плоский темного кольору для більш швидкого нагріву води. Це без сумніву найнадійніший варіант, з усіх, наявних на даний момент.

Сфера використання

Сфера застосування пластикових баків для душа досить обширна. Вони незамінні у всіх місцях тимчасового перебування: будівельні майданчики, туристичні стоянки, кемпінги, туристичні та піонерські табори, тощо.

Дуже полюбилися такі баки для душа власникам платних пляжів, адже облаштувати душ з таким баком досить просто, а за об’ємом вони бувають дуже різними, і завжди можна підібрати такий, який зможе забезпечити потреби пляжу.

Не менш зручними вони будуть і для дачників, садівників-городників і просто власників приватних будинків. Купити бак для душа на дачу пластиковий – це найбільш раціональне рішення: важить він не багато, швидко монтується і демонтується, тому ви можете встановлювати його на початку сезону і демонтувати в кінці, прибираючи в надійне місце або просто забравши з собою.

Ємності для душа

Переваги використання пластикових баків для душа

Переваги, якими володіє пластиковий бак для душа, настільки різноманітні, що про них варто поговорити окремо.

  • По-перше, це ціна. Такі баки значно дешевше металевих.
  • По-друге, це вага – вони настільки легкі, що для їх транспортування і установки не потрібно особливих зусиль, при цьому об’єми самих баків можуть бути досить істотними.
  • По-третє, це особлива форма. Баки для літнього душа мають квадратну форму, найбільш відповідну формі самої основи для душа. При цьому вага наповненого бака розподілена рівномірно по всьому даху душа, не створюючи перевантажень по центру. У нижній частині бака розташована конусоподібна воронка, яка з’єднується з патрубком і лійкою. Така конструкція дозволяє повністю використовувати всі залишки води, значно полегшує злив при демонтажі.
  • Четвертою перевагою є колір – в більшості випадків його роблять темним, що забезпечує швидкий природний нагрів води, без енергетичних витрат. Цій же меті служить і «розпластана» по поверхні даху форма бака.
  • П’ята перевага – це температурний діапазон, в якому може експлуатуватися пластиковий бак для душа: від -30 до + 65 ° С. Це означає, що на території України вони можуть використовуватися практично весь рік. Ви можете не знімати їх на зиму – вони не лопнуть і не потріскаються, а також не будуть плавитися влітку.

Але найголовніші переваги – пластикові баки для душа отримують саме від матеріалу, з якого зроблені. Харчовий поліетилен має вкрай низьку хімічну активність, внаслідок чого не вступає в реакцію ні з самою водою, ні з її солями, ні з іншими речовинами з навколишнього середовища. Це якість обумовлює їм найвищу корозійну стійкість, забезпечуючи тим самим тривалий термін експлуатації – до 50 років.

Технологія виготовлення дозволяє робити внутрішні стінки таких баків дуже гладкими, тому на них практично не осідає осад, а здатність пропускати ультрафіолетові промені забезпечує природну «дезінфекцію» і вода в цих баках не цвіте, не набуває запаху.

Бак для літнього душа: догляд і використання

  • Догляд, за баками для літнього душа вкрай простий: їх не потрібно щорічно фарбувати, вони не втрачають свого зовнішнього вигляду і практично не вигоряють.
  • Дезінфекцію достатньо проводити 1-2 рази в сезон.
  • Монтаж і демонтаж пластикових баків для душу також простий.
  • Пластикові баки для душа мають необхідні технічні отвори для з’єднання з патрубком, краном і лійкою за допомогою фланців.

Купити бак для душа найвигідніше в ТОВ «Техномаш-Львів». Адже у нас ви зможете скористатися перевагою низьких цін від партнера виробника. У нас ви знайдете найбільший асортимент за об’ємами і завжди можете підібрати бак під свої потреби. З нашим баком ваш душ стане найзручнішим і надійним на довгі роки! Ознайомитись із нашою пропозицією ви можете у розділі: Баки пластикові – Ємності для душа.


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів

Купити насос у кредит