Замовлення зворотнього дзвінка

Вибираємо мотопомпи для дачі з урахуванням основних характеристик і умов використання

Мотопомпи Львів

Мотопомпа – це насос з високою продуктивністю, для відкачки брудної води з будівельних котлованів, підвалів інших місць. Також нею можна перекачувати воду з озер, річок інших водойм. Основна відмінність від звичайних електричних дренажних насосів наявність власного силового приводу від дизельного або бензинового двигуна

Яку мотопомпу купити у Львові?

Купити мотопомпу у Львові можна семе у «Техномаш-Львів». Ми пропонуємо мотопомпи «SPRUT» MGP з одноциліндровим бензиновим двигуном типу OHV (з верхнім розміщенням валу), ручною системою запуску. Система запалювання –напівпровідникове магнетто. Всі мотопомпи серії MGP відзначаються простотою  та надійністю в роботі та обслуговуванні.

Мотопомпа «SPRUT» MGP з одноциліндровим бензиновим двигуном типу OHV

Мотопомпа «SPRUT» MGP з одноциліндровим бензиновим двигуном типу OHV

 

Технічні характеристики мотопомп серії «SPRUT» MGP

Технічні характеристики мотопомп серії «SPRUT» MGP

Щоб отримати більш детальну інфоромацію, та взнати ціни на мотопомпи, зателефонуйте нам, або скористайтесь формами з’язку, які розміщенц нижче.

А далі поговоримо про деякі характеристики мотопомпи для дачі.

Мотопомпи – техніка для перекачування великих об’ємів води

Про що говорить продуктивність?

Продуктивність мотопомпи – це кількість рідини в літрах, якe вона перекачує за хвилину. Відповідно, вимірюється цей показник у л/хв.

Для зрошення і побутових потреб невеликої дачної ділянки буде достатньо продуктивності в 130-500 л/хв. При необхідності забезпечити водопостачання заміського будинку, необхідна більш потужна мотопомпа для відкачування води продуктивністю 500-1000 л/хв. Якщо ж агрегат буде використовуватися в аварійних ситуаціях (пожежогасінні, осушенні затоплених ділянок), коли необхідно швидко перекачати воду, то слід віддати перевагу більш високій продуктивності – від 1000-1200 л/хв і більше. Висока продуктивність дозволяє використовувати мотопомпу в аварійних ситуаціях

Вибираємо тип двигуна

У конструкції мотопомпи можуть використовуватися такі типи двигунів:

  • – бензинові
  • – дизельні
  • – газові

Бензинові мотопомпи забезпечені двотактним або чотиритактним двигуном, що працює на суміші масла і бензину. Потужність цих агрегатів може доходити до 1600 л/хв, тому їх без проблем застосовують у будь-яких ситуаціях, що вимагають відкачування забрудненої або чистої води. Вартість їх, щодо інших видів, невелика, тому їх найчастіше застосовують в побутових цілях.

На відміну від них, дизельні мотопомпи мають більш високу вартість, яка, однак, швидко окупається в процесі роботи за рахунок дешевого дизельного палива. Мотопомпи на дизельному двигуні особливо цінуються за довговічність і надійність. Ресурс їх роботи, в порівнянні з бензиновими аналогами, набагато більший і може досягати 6000 годин.

Найменшою популярністю користуються газові мотопомпи для води. Це пов’язано з високою закупівельною вартістю даних агрегатів та особливими умовами експлуатації. Серед них є моделі, здатні працювати тільки на балонному газі, або ж більш універсальні, готові підключитися, в разі необхідності, до магістралі. Газові мотопомпи ще більш довговічні, ніж дизельні, завдяки здатності газу згоряти, не утворюючи при цьому відходів. При спалюванні бензину і дизельного палива утворюється зола, яка швидко зношує робочі поверхні. Газ в цьому сенсі більш кращий, оскільки не впливає на термін експлуатації двигуна.

На напір агрегату також потрібно звернути особливу увагу. Від цієї характеристики залежатиме відстань, на яку мотопомпа зможе передати закачану воду. Найчастіше для звичайних побутових цілей великий напір не потрібно, тому його звичайне значення варіюється в межах 25-35 м. Однак існують і високонапірні мотопомпи зі здатністю розвивати тиск на виході від 65 м і більше.

Приклад роботи мотопомпи у Львові

Приклад роботи мотопомпи

Вибираємо мотопомпу з урахуванням умов експлуатації

Залежно від умов застосування, мотопомпи можуть бути:

  • – для чистої та слабо забрудненої води
  • – для брудної води
  • – високонапорні (пожежні)

Мотопомпи для чистої води комплектуються фільтрами, які не допустять потрапляння в корпус часток більше 6 мм. Подібні агрегати прекрасно впораються із зрошенням дачної ділянки, перекачуванням води з басейну, наповненням будь-якої ємності.

Мотопомпа для відкачування води без великих домішок може використовуватися для регулярного поливу.

Мотопомпа для брудної води – більш практичний варіант, конструкції якої не загрожуватимуть великі частки розміром 6-30 мм. Таким чином, в перекачуємої рідини може бути досить висока концентрація піску, мулу, глини, щебеню, гравію, вапна. Мотопомпа бензинова для брудної води «SPRUT» MGP без труднощів перекачує воду з твердими частинками діаметром до 25мм, що дозволяє використовувати її для відкачування вмісту септиків, колодязів, затоплених ділянок.

Високонапірні мотопомпи здатні піднімати струмінь води на велику висоту, тому, як правило, вони використовуються при гасінні пожеж або для розмиву грунту.


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів

Купити насос у кредит