Замовлення зворотнього дзвінка

Як правильно підібрати насос ЕЦВ для свердловини

Глибинні насоси ЕЦВ для підйому води з сведловин

Якщо у Вас є свердловина, або Ви лише плануєте її бурити, але Ви не знаєте, який насос ЕЦВ потрібен для задоволення усіх Ваших потреб у воді, та забезпечення безперебійної подачі води, то в цьому випадку ми готові завжди допомогти підібрати необхідну модель свердловинного насоса, наприклад оптимальним варіантом буде саме глибинний насос ЕЦВ. Але, для того щоб самостійно правильно підібрати насос, або, щоб наш консультант правильно підібрав насос ЕЦВ, то для цього потрібно знати наступні параметри свердловини.

Необхідно уточнити характеристики свердловини зазначені в її паспорті. А саме потрібно дізнатися:

  • А) глибину свердловини. Цей параметр дасть можливість визначити потужність насоса ЕЦВ для свердловини.
  • Б) динамічний рівень свердловини дає можливість визначити, як змінюється рівень води у Вашій свердловині при відкачці її насосом. Цей параметр допоможе правильно вибрати розмір насоса, щоб уникнути його роботи насухо.
  • В) діаметр свердловини визначить діаметр насоса. Слід зазначити, що якщо діаметр насоса буде відрізнятися незначно від діаметра свердловини, то це спричинить складності при його опусканні під час монтажу, а також можливий перегрів насоса. Але якщо діаметр насоса буде значно менше діаметра свердловини, то це, у свою чергу, знизить продуктивність насоса.
  • Г) статичний рівень свердловини показує природний рівень води в свердловині. Цей параметр враховують під час установки насоса ЕЦВ. Слід пам’ятати, що глибинний насос ЕЦВ встановлюється на глибину не менше 10 метрів від поверхні дзеркала води і не менше 1 метра від дна самої свердловини.
  • Д) дебіт свердловини дає можливість визначити, якої продуктивності повинен бути насос.

Ось і все, цих параметрів повністю вистачає для правильного підбору насоса самостійно. Хоча, ми все таки, радимо покласти цю справу нашим консультантам, які зі стовідсотковою гарантією підберуть для Вас насос ЕЦВ, що буде задовольняти всі Ваші вимоги щодо води.


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів
Мітки:  

Купити насос у кредит