Замовлення зворотнього дзвінка

Купити дренажний насос PEDROLLO (Італія)

Купити дренажний насос PEDROLLO (Італія)

В період осінніх дощів без дренажного насоса не обійтись ніяк. СНК «Техномаш-Львів» пропонує найбільш ходові та перевірені моделі дренажних насосів PEDROLLO (Італія)

  1. Насос PEDROLLO ZXm 1A/40 – дренажний насос з робочим колесом типу VORTEX ідеально підходить для відкачки брудної води з невеликим вмістом твердих домішок діаметром до 50 мм.  Насос потужністю 0,6 кВт перекачує до 24 м.куб/год. Висота підйому до 11 м. Живлення 220 В.
  2. Насос PEDROLLO BCm 10/50 – в однофазному виконанні з двохканальним  робочим колесом відкритого типу дозволяє перекачувати 36 м.куб/год  на висоту  до 12 м. Потужність насоса 0,8 кВт.
  3. Насос PEDROLLO MC 30/50 з двигуном 2,2 кВт (380В) з двохканальним робочим колесом призначений для перекачки брудної води з довговолокнистими або твердими домішками. Продуктивність даного насоса до 66 м.куб/год при напорі до 24 м. Серія  МС включає лінійку yасосів потужністю від 1,1 до 3,0кВт.

Декілька фото дренажних насосів PEDROLLO (Італія):

Декілька фото дренажних насосів PEDROLLO (Італія) Декілька фото дренажних насосів PEDROLLO (Італія) Декілька фото дренажних насосів PEDROLLO (Італія) Декілька фото дренажних насосів PEDROLLO (Італія) Декілька фото дренажних насосів PEDROLLO (Італія) Декілька фото дренажних насосів PEDROLLO (Італія) Декілька фото дренажних насосів PEDROLLO (Італія) Декілька фото дренажних насосів PEDROLLO (Італія) Декілька фото дренажних насосів PEDROLLO (Італія) Декілька фото дренажних насосів PEDROLLO (Італія) img_20161108_111250

Купити дренажні насоси  PEDROLLO (Італія), чи іншого виробника, Ви завжди можете у нашому інтернет-магазині, або скориставшись сервісами швидкого зв’язку, чи просто зателефонувавши нашим менеджерам. Ми завжди готові запропонувати Вам якісні рішення для Ваших потреб, за максимально доступними цінами.


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів

Купити насос у кредит