Замовлення зворотнього дзвінка

Купити свердловинний насос і насолоджуватися чистою водою!

Купити свердловинний насос

Для чого потрібні водяні насоси для свердловин і навіщо їх купувати? Відповідь на призначення такого виду насосів знаходиться в самій назві: свердловина – вода. Кому ж не хочеться пити чисту воду зі свердловини, замість хлорованої і збагаченої іншими шкідливими речовинами води з-під крана. І якщо у людей, що живуть в багатоповерхівках такої можливості немає, то жителям приватних секторів – дуже пощастило. Останнім часом купити свердловинний насос зовсім просто. І якщо не хочеться витрачати час на самостійні походи по магазинах, то можна зайти в Інтернет і на сайті компанії «Техномаш-Львів» підібрати собі потрібну модель свердловинного насоса.

Який свердловинний насос купити для своєї ділянки?

Як вибрати саме ту модель насоса, яка підійде саме для вашої ділянки? Необхідно враховувати багато параметрів.

  • Діаметр свердловини – ця величина просто необхідна, інакше ви не зможете підібрати правильний діаметр насоса. Крім того, слід пам’ятати про зазори між стінками свердловини і безпосередньо свердловинним насосом.
  • Продуктивність свердловини. Це найбільш важлива складова при виборі насоса, яка впливає на продуктивність насоса. Якщо встановити насос з більшою продуктивністю, ніж у свердловини, то через деякий, дуже короткий час, рівень води буде знижуватися, а насос працювати вхолосту. Це загрожує його згоранням. Зазвичай продуктивність свердловини прописується в паспорті свердловини, а якщо такий відсутній, то необхідно зробити пробну прокачку, придбавши дешевий насос або взявши його у сусідів на час.
  • Рівень води потрібен, для того, щоб знати на яку глибину буде занурюватися свердловинний насос. Так само необхідно залишити зверху якусь величину, так як насос повинен перебувати під водою, а не на її поверхні.
  • Відстань від свердловини до будинку показує додаткові навантаження, які ваш насос повинен подолати, щоб закачати воду в гідроакумулятор.
  • Передбачуване споживання води потрібно розраховувати виходячи з кількості осіб і середньодобової норми споживання води. В середньому вона становить 120-150 літрів в день на одну людину, з розрахунком не тільки пиття, але миття посуду, купання та іншого.

Всі ці параметри впливають на вибір насоса і написані на відповідних сторінках товарів у нас на сайті. Купити свердловинний насос дуже легко. Консультанти нашої фірми завжди допоможуть визначитися не лише з параметрами насоса, але і з фірмою виробником. Так само, якщо не впевнені у виборі насоса для свердловини, то скористайтесь сервісом «Підбір насоса», а наші спеціалісти підберуть для Вас насос, виходячи з параметрів Вашої свердловини.


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів

Купити насос у кредит