На сьогоднішній день на ринку фільтрів для води наявний величезний асортимент всіляких очисних систем, що використовують різні принципи роботи, які мають всілякі типи комплектацій і орієнтованих на різні види забруднень. Як не загубитися у такій великій кількості пропозицій і зробити правильний вибір?
«Слабкі місця» води
В першу чергу необхідно з’ясувати проблеми, з якими доведеться боротися фільтру. Для цього Вам необхідно здати воду на експертизу, яка виявить, які саме речовини перевищують допустиму норму. Потім, якщо виявиться, що у Вашій воді, наприклад, перевищує норму тільки залізо – Вам достатньо буде встановити фільтр, що зменшує вміст заліза у воді, але знаючи нашу воду, швидше за все, будуть зашкалювати показники хлору, солей жорсткості, органіки та інших домішок – в цьому випадку не обійтися без комплексної стаціонарної системи очистки (проточного типу або зворотного осмосу).
Цінова категорія
До найбільш дешевих варіантів відносяться фільтри-глечики та фільтри-насадки на кран, але їх рівень очистки рідко задовольняє вимогам, що ставляться до чистої води, тому ми не будемо розглядати їх далі. Проточні системи мають від одного ступеня очищення, і вартість становить, в середньому, від 300 гривень. Системи ж зворотного осмосу мають від 5 ступенів очистки (іноді 4), мінімальна вартість такого пристрою становить від 900 гривень.
Області застосування
Які цілі Ви переслідуєте: забезпечити очищеною водою свою сім’ю, напоїти працівників офісу або постачити великими обсягами води своє міні-виробництво? Для будь-якого з варіантів можна підібрати вигідне рішення. Наприклад, для міні-виробництв існує ряд спеціальних високопродуктивних систем, фільтруючих до 1500 літрів на добу. Для домашнього ж використання Ви можете вибрати будь-яку систему, орієнтуючись на кількість ступенів очищення, її вартість.
Особливості фільтрів
При купівлі фільтрів варто пам’ятати деякі їх особливості:
Проточний фільтр з ультрафільтраційною мембраною здатний якісно очистити воду навіть від вірусів і бактерій і при цьому не змінює мінерального складу води, проте вода, очищена проточним фільтром без мембрани, вимагає додаткового кип’ятіння перед вживанням;
Система зворотного осмосу має ряд переваг і забезпечує найбільш тонку і якісну очистку води серед усіх відомих технологій очистки на даний момент, а крім того вона може бути доповнена мінералізатором, структуризатором, УФ-лампою і насосом для підвищення тиску.
Як бачите, маючи деяке уявлення про принципи роботи фільтрів та за наявності критеріїв для майбутньої системи очищення – вибір фільтру зводиться до мінімуму. Але якщо Ви все ще не можете визначитися – зверніться до наших менеджерів, вони нададуть повну консультацію та допоможуть вибрати найбільш вигідну систему очистки для Вашого конкретного випадку.
Якщо після прочитання, у Вас залишилися питання щодо вибору фільтра, Ви може також зателефонувати нам.
Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Підібрати насос | Написати нам | Замовити дзвінок | Магазин насосів |