Замовлення зворотнього дзвінка

Як вибрати фільтр для води? Методика вибору системи очищення води

Як вибрати фільтр для води

На сьогоднішній день на ринку фільтрів для води наявний величезний асортимент всіляких очисних систем, що використовують різні принципи роботи, які мають всілякі типи комплектацій і орієнтованих на різні види забруднень. Як не загубитися у такій великій кількості пропозицій і зробити правильний вибір?

«Слабкі місця» води

В першу чергу необхідно з’ясувати проблеми, з якими доведеться боротися фільтру. Для цього Вам необхідно здати воду на експертизу, яка виявить, які саме речовини перевищують допустиму норму. Потім, якщо виявиться, що у Вашій воді, наприклад, перевищує норму тільки залізо – Вам достатньо буде встановити фільтр, що зменшує вміст заліза у воді, але знаючи нашу воду, швидше за все, будуть зашкалювати показники хлору, солей жорсткості, органіки та інших домішок – в цьому випадку не обійтися без комплексної стаціонарної системи очистки (проточного типу або зворотного осмосу).

Цінова категорія

До найбільш дешевих варіантів відносяться фільтри-глечики та фільтри-насадки на кран, але їх рівень очистки рідко задовольняє вимогам, що ставляться до чистої води, тому ми не будемо розглядати їх далі. Проточні системи мають від одного ступеня очищення, і вартість становить, в середньому, від 300 гривень. Системи ж зворотного осмосу мають від 5 ступенів очистки (іноді 4), мінімальна вартість такого пристрою становить від 900 гривень.

Області застосування

Які цілі Ви переслідуєте: забезпечити очищеною водою свою сім’ю, напоїти працівників офісу або постачити великими обсягами води своє міні-виробництво? Для будь-якого з варіантів можна підібрати вигідне рішення. Наприклад, для міні-виробництв існує ряд спеціальних високопродуктивних систем, фільтруючих до 1500 літрів на добу. Для домашнього ж використання Ви можете вибрати будь-яку систему, орієнтуючись на кількість ступенів очищення, її вартість.

Особливості фільтрів

При купівлі фільтрів варто пам’ятати деякі їх особливості:

Проточний фільтр з ультрафільтраційною мембраною здатний якісно очистити воду навіть від вірусів і бактерій і при цьому не змінює мінерального складу води, проте вода, очищена проточним фільтром без мембрани, вимагає додаткового кип’ятіння перед вживанням;

Система зворотного осмосу має ряд переваг і забезпечує найбільш тонку і якісну очистку води серед усіх відомих технологій очистки на даний момент, а крім того вона може бути доповнена мінералізатором, структуризатором, УФ-лампою і насосом для підвищення тиску.

Як бачите, маючи деяке уявлення про принципи роботи фільтрів та за наявності критеріїв для майбутньої системи очищення – вибір фільтру зводиться до мінімуму. Але якщо Ви все ще не можете визначитися – зверніться до наших менеджерів, вони нададуть повну консультацію та допоможуть вибрати найбільш вигідну систему очистки для Вашого конкретного випадку. 

Якщо після прочитання, у Вас залишилися питання щодо вибору фільтра, Ви може також зателефонувати нам.


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів

Купити насос у кредит