Замовлення зворотнього дзвінка

Побутова насосна станція – незамінна річ для дачі

Так вже повелося, що людина може якийсь час існувати без багатьох речей, але тільки не без води. Не так вже рідкісна ситуація, коли дача або садова ділянка знаходяться далеко від джерел водопостачання та централізованої подачі води. Ось в таких випадках незамінним помічником у справі забезпечення водою людей і насаджень буде побутова насосна станція.

Домашні насосні станції: призначення

Насосні станції призначені для подачі води з різних джерел (відкриті водойми, підземні свердловини) і для підтримки тиску у водопровідній мережі. Залежно від того, де і з якими об’ємами працює станція, вона може бути промисловою або побутовою. І промислова, і побутова насосна станція складається з насоса, бака-акумулятора і системи автоматичного включення і відключення насоса. Задача промислової станції (бустерної станції водопостачання) – постачання водою підприємств, міст тощо. Побутові же станції (називатимемо їх ще й домашніми) знайшли своє широке застосування на дачах, у власних будинках та садових ділянках.

Будь-які, в тому числі і домашні насосні станції, працюють в автоматичному режимі. Принцип роботи в наступному: система водопостачання працює через тиск, який створюється у баку. У міру споживання води тиск в баку знижується, і коли він досягає мінімального значення, автоматичне реле включає насос. Тиск починає рости, і коли він стає номінальним (за умовами роботи системи), теж саме реле насос відключає.

Щоб вирішити, яка побутова насосна станція вам потрібна, важливо розуміти який об’єм води ви будете споживати. Виходячи з цього, вибираються потужність насоса і місткість бака-акумулятора. Бак по можливості вибирається більшого розміру, тому що в противному випадку автоматика змушена буде частіше включати насос, а від кількості включень безпосередньо залежить тривалість працездатності цього насоса.

Крім функції подачі води споживачам домашні насосні станції можуть воду і відводити. Така насосна називається каналізаційною насосною станцією, і вона може бути корисною там, де є необхідність видалення (відводу) фекальних вод, стічних мас, а також позбавлення від зливової води каналізації.

Якщо вас зацікавила продукція, коротко описана в цій статті, то задати всі ваші запитання та отримати кваліфіковані відповіді ви можете в нашій компанії. Виходячи з ваших запитів, ми підкажемо, яка побутова насосна станція вам найбільше підійде.


Ми хочемо допомогти Вам купити насос та підібрати насосне обладнання для власних потреб. Якщо у Вас виникли питання щодо насосів, насосного обладнання чи приладів опалення, то пропонуємо Вам скористатися нашими сервісами для допомоги у виборі обладнання, та для швидкого зв'язку з нашими менеджерами:
Індивідуальний підбір насоса Форма зворотнього зв Форма замовлення зворотнього дзвінка Інтернет магазин насосів Техномаш-Львів
Підібрати насос Написати нам Замовити дзвінок Магазин насосів

Купити насос у кредит